Napadlo vás někdy, že množsví informací o vašich potenciálních i stávajícíh zákaznících či obchodních partnerech může do velké míry ovlivnit váš úspěch? Pravděpodobně ano. Právě malé detaily, které o zákaznících víte mohou od základu změnit vaše fungování díky tomu, že můžete tyto informace využít například při cílení marketingových kampaní a v hojné míře také při péči o zákazníka.

Ale kde vzít čas na to, vyhledávat si o kontaktech důležité maličkosti a dozvědět se tak o zákaznících více informací, se kterými poté budete moci v rámci podnikání dále pracovat?

Nyní je to jednodušší než si myslíte, a to díky novému modulu Hint, o který můžete své CRM od Sugaru rozšířit a jednoduše tak vyhledávat informace.

Nejen že díky Hintu budete mít informace rychleji a prakticky bez práce, ale získáte i informace, které byste sami možná ani nedohledali.

Vše co potřebujete je jméno a emailová adresa, zbytek už za vás zařídí Hint. Prohledá za vás sociální sítě a další weby, aby o daném kotnaktu vyhledal co nejvíce detailů. Vy už si poté jen vyberete, které informace jsou pro vás relevatntní a můžete si je přiřadit k záznamu, který v Sugaru již máte.

Tento doplňěk je sice zatím dostupný pro verze Sugar 7.8.x a vyšší pouze ve Spojených státech, ale nebojte, do konce roku 2017 by měl být již dostupný celosvětově.

O Hintu si zatím můžete přečíst více informací přímo na webu Sugaru případně se můžete podívat na video. Chcete vědět více? Kontaktujte nás.

 

Váš tým SugarFactory