Podzim je v plném proudu a nálož novinek od Sugaru je tu! Co vás čeká nového a jak vám vylepšené funkce zpříjemní práci s vaším CRM?

Největší novinky podzimu 2017

  1. Proklik z grafů – tato velmi žádaná funkce je konečně k dispozici! Uživatelé se nyní mohou z grafu přes vybranou část prokliknout přímo na relevantní data aniž by museli vytvářet separátní report. Tato funkce vám ušetří hromadu času, který můžete využít pro mnohem smysluplnější činnosti.
  2. Sdílené nástěnky – nástěnky můžete nově nejen sdílet, ale také duplikovat nebo vytvářet jedno výchozí nastavení, které může měnit pouze administrátor. Jednoduše tak můžete vytvořit jednu nástěnku, kterou nasdílíte celému týmu, abyste měli jistotu, že kolegové uvidí přesně ta data, která potřebujete.
  3. Nový modul e-mailů – maily si nyní můžete otevřít v náhledu na bočním panelu vašeho CRM, kde můžete e-maily i filtrovat a označovat.
  4. Pokročilé workflow – nejen že workflow získalo nový design, ale obsahuje také funkci drag and drop, díky které bude případná změna a přenastavení procesů hračka.
  5. Boční panel – do bočního panelu jsou pro lepší přehlednost přesunuty kontakty, měny, možnosti dopravy či aktuální kurz.

Novinky jsou dostupné pro zákazníky provozující CRM on-demand.

Pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit zde.

SugarFactory.