Je nám potěšením představit Vám nejnovější verzi Sugar CRM ve verzi 8. Tato verze řeší problematiku GDPR, která má přijít v platnost 25.května 2018.

Na co nového se tedy můžete těšit?

Zejména na nový modul Ochrana soukromí, který umožňuje uživatelům zaznamenávat požadavky týkající se ochrany osobních údajů. Pomocí modulu mají tzv. DPO (role pověřence pro ochranu osobních údajů) nyní možnost trvale smazat osobní údaje klienta z databáze Sugaru. Zároveň nový modul zahrnuje schopnost sledovat veškeré nové i ztracené souhlasy, s kterými daná osoba souhlasila, ať už se jedná o souhlas pro obchodní účely, marketing apod. Uživatelé budou mít veškeré souhlasy na jednom místě. Zaškrtávací políčko opt-in se nyní přidává k formulářům typu web-to-lead, které obsahují pole e-mailové adresy, a umožňují tak návštěvníkům, aby výslovně uvedli, že chtějí dostávat marketingové e-maily.

 

Jak přesně budou fungovat novinky v Sugaru si můžete prohlédnout v následujícím videu níže.

 

Další novinky:

  • Nové uživatelské rozhraní s modernějším vzhledem
  • Snadnější a rychlejší zobrazení dat, z grafu nyní můžete pro kliknout na data konkrétního pohledu
  • Pokročilejší Workflow, nejen, že administrátor může automatizovat velkou část manuálních procesů, nově byla přidána proměnná pro datum s názvem (například změnit pole datum + 2 týdny)
  • Snažší vyhledávání nebo přidání produktu přímo z produktového katalogu
  • Možnost přidat produktový katalog na svoji domovskou stránku

 

Pokud se o nové verzi Sugar 8 chcete dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat zde.

Vaše SugarFactory